Jak zostać testerką kosmetyków?

0
1323

Uwielbiasz testować nowości? Masz bzika na punkcie kosmetyków a swoimi opiniami i doświadczeniami dzielisz się z przyjaciółkami? Chcesz być jak gwiazdy urodowej sfery YouTuba lub Instagrama? Zastanawiasz się co zrobić by móc testować kosmetyki za darmo? Czy jest to w ogóle możliwe? Odpowiedź znajdziesz w dalszej części naszego artykułu.

Testowanie dla wszystkich!

Interesujesz się makijażem, kosmetologią, znasz się na podstawowych składnikach kosmetyków oraz ich działaniu? Marzysz o tym by zostać profesjonalną testerką produktów do pielęgnacji oraz makijażu? Nie musisz od razu rzucać się na głęboką wodę! Jeżeli masz obawy przed założeniem własnego bloga lub kanału na YouTube to nasza propozycja spodoba Ci się z pewnością.

Jedną z najpopularniejszych stron internetowych w Polsce, która daje możliwość testowania kosmetyków wszystkim jest „wizaz.pl” oraz „ofeminin.pl”. Proces rekrutacji do testów jest banalnie prosty, wystarczy tylko zarejestrować się na stronie a następnie wypełnić krótki formularz zgłoszeniowy. Każda z testerek po otrzymaniu produktu do testów zobowiązana jest do późniejszego wypełnienia ankiety oraz umieszczenia rzetelnej opinii danego kosmetyku.

Dzisiaj wymieniliśmy tylko dwa popularniejsze portale, oprócz nich znajdziesz wiele innych stron internetowych, które regularnie organizują testy nowości kosmetycznych. Pamiętaj, im lepszą testerką będziesz tym więcej kosmetyków dostaniesz!

Załóż konto na Instagramie!

To z kolei propozycja dla nieco bardziej odważniejszych oraz pochłoniętych swoją pasją. Nic nie stoi na przeszkodzie ku temu byś i Ty dołączyła do grona popularnych „influencerek”. Tworząc swoje pierwsze konto na Instagramie musisz znaleźć na niego pomysł, który przyciągnie do Ciebie obserwatorów a tym samym firmy kosmetyczne. Zastanów się co będzie jego mocną stroną – nawa, jakość zdjęć a może różnorodność i oryginalność umieszczanych postów?

Wraz z przybywającą liczbą obserwatorów rosła będzie Twoja popularność, co da Ci szansę na podjęcie współpracy z najlepszymi producentami produktów kosmetycznych, nie tylko polskimi ale również i tymi zagranicznymi.

Jak zostać testerką kosmetyków?
Czy w dzisiejszych czasach opłaca się prowadzić bloga?

Zastanawiasz się, czy założenie profesjonalnego bloga da Ci możliwość testowania kosmetyków za darmo? Oczywiście, że tak choć w dzisiejszych czasach zdecydowanie lepiej opłaca się być influencerem to blogi urodowe są jednymi z najczęściej odwiedzanych stron internetowych. W tym wypadku również sprawdza się ta sama zasada co przy prowadzeniu Instagrama – większa liczba odwiedzających daje możliwość podjęcia kolaboracji z wieloma firmami. Nie czekaj aż ktoś z branży odezwie się do Ciebie pierwszy, weź sprawy w swoje ręce i zrób ten pierwszy krok, być może Twój blog oraz umieszczane tam treści spodobają się na tyle, że zaproponowana zostanie Ci stała współpraca – pamiętaj, do odważnych świat należy.  Jeżeli kochasz to co robisz, to z pewnością sobie poradzisz i odnajdziesz się w wielkim świecie beauty!

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here