Przeszczep włosów w Katowicach

0
841

Przeszczep włosów jest bardzo popularnym zabiegiem, który jest pożądany nie tylko przez mężczyzn, ale także przez wiele kobiet. Tego typu zabieg to często ostatnia deska ratunku w przypadku łysienia. Należy pamiętać o tym, że przeszczep włosów jest przeznaczony dla osób, które borykają się z łysieniem pourazowym, androgenicznym, plackowatym bądź utratą włosów z wszelakich przyczyn. Dlatego bardzo popularny jest przeszczep włosów Katowice to świetnie miasto, w którym można go przeprowadzić. Pacjenci będą mogli znowu cieszyć się bujną czupryną.

Przeszczep włosów Katowice

W Internecie często pacjenci wpisują frazę „Przeszczep włosów Śląsk„. W Katowicach istnieje kilka gabinetów, w których przeprowadza się tego typu zabiegi. Warto podkreślić, że przeszczep włosów w tym mieście będzie w bardzo przystępnych cenach, a personel medyczny jest odpowiednio wykwalifikowany i oferuje tego typu usługi od wielu lat. Dlatego pacjenci mogą być spokojni o efekt przeszczepu włosów. Ponadto zabieg przeprowadzany jest w znieczuleniu miejscowym, dzięki czemu ból nie powinien być odczuwalny. Po podaniu środka przeciwbólowego lekarz wybiera miejsce, z którego następnie zastaną pobrane włosy. Jednakże trzeba pamiętać, że po takim zabiegu może pozostać niewielka blizna. Jej szerokość wahać się będzie między 1 a 3 mm. Długość zabiegu to przeważnie od 3 do 8 godzin.

Przeszczep włosów Śląsk

W Katowicach z łatwością znaleźć można gabinet, w którym przeprowadzane są zabiegi przeszczepu włosów. Należy pamiętać, że przez kilka dni po transplantacji włosów utrzymywać się będzie obrzęk, a także zasinienie, często może pojawiać się również niewielki ból. Pacjenci przeważnie dostają wyprawkę, czyli leki przeciwbólowe. Lekarze często przepisują antybiotyk do spryskiwania skóry głowy przez pierwsze siedem dni po zabiegu. Ponadto bardzo popularne jest stosowanie plastrów żelowych do zimnych okładów. Warto podkreślić, że po paru dniach, maksymalnie do tygodnia, wszelkie dolegliwości spowodowane transplantacją włosów powinny bezpowrotnie minąć. Drobne strupki po nakłuciach w końcu odpadną. Po upływie siedmiu dni nie trzeba będzie dalej stosować odpowiedniej pielęgnacji, a z odkrytą głową śmiało będzie można wyjść na słońce oraz mróz. Cena transplantacji włosów wahać się będzie od 1500 do 12 000 złotych.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here