Czy perukę można dodatkowo zagęścić?

0
1017

Jak wiadomo, peruka którą kupujemy z katalogu może na zdjęciu prezentować się doskonale, a na głowie leżeć idealnie. Zadowoleni pierwszymi przymiarkami zabieramy ją do domu, by po kilku dniach zauważyć jednak, że popełniliśmy niewielki błąd składając zamówienie, bowiem zależało nam na produkcie nieco gęstszym, w jeszcze pełniejszym stopniu zakrywającym wszelkie niedoskonałości naszej fryzury. Czy problemowi temu da się zaradzić?

Na szczęście możemy z czystym sercem poinformować wszystkich zainteresowanych czytelników, że dzięki nieprzerwanemu rozwojowi sztuki perukarskiej jak najbardziej możliwa jest zmiana wyglądu raz zakupionego wyrobu, począwszy od zmiany jego stylu upięcia, poprzez modyfikację pierwotnego odcienia, a na zagęszczeniu skończywszy. Polega ono w większości przypadków na przymocowaniu do monofilamentowej bazy stanowiącej swoisty fundament wyrobu dodatkowych pasemek włosów naturalnych lub też włókien syntetycznych. Zabieg taki jest nie tylko łatwy w przeprowadzeniu – szczególnie jeżeli oddamy się w ręce prawdziwych specjalistów – ale także w żadnym wypadku nie można go uznać za czasochłonny. Nawet jeżeli wybierzemy najbardziej wymagającą metodę mocowania pasemek do peruki, realizacja usługi zajmie maksymalnie godzinę. Z całą pewnością będziemy w stanie poświęcić tyle czasu, by jeszcze bardziej upiększyć nasz produkt oraz sprawić, że będziemy się w nim czuli pewnie, młodo oraz kusząco.

Jeżeli staliśmy się szczęśliwymi posiadaczami peruki syntetycznej, a więc wyrobu nieco tańszego i przeznaczonego dla osób poszukujących rozwiązania tymczasowego, możemy pokusić się o nabycie komponentów zagęszczających w Sieci, a następnie przymocować je wedle własnego uznania do wyrobu zamocowanego na stojaku lub wieszaku. Specyfika włókien syntetycznych sprawia, że są one w o wiele mniejszym stopniu podatne na uszkodzenia, a także bardzo łatwo poddają się wszelkim modyfikacjom, a więc aby zmienić ich wygląd nie musimy każdorazowo udawać się do specjalistycznego salonu – chyba oczywiście, że bardzo tego chcemy i pragniemy, aby to profesjonalista wykonał dla nas tę usługę, kierując się najlepszymi praktykami obowiązującymi w branży oraz najnowszymi trendami modowymi. Zachęcamy wszystkich naszych czytelników, by nie bali się eksperymentować ze swoim uczesaniem, bowiem to właśnie wszelkiego rodzaju modyfikacje pozwolą sprawić, że dany wyrób będziemy mogli uznać w pełni za „swój własny”, a więc taki w którym czujemy się najlepiej i którego każdy najmniejszy chociaż detal zyskał z czasem naszą aprobatę!

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here