Jak przygotować się na swój pierwszy tatuaż? – czy to dobry pomysł?

0
1429

Wiele osób od nastoletnich lat marzy o tatuażu. Jednak często jest tak, że marzenia nie zostają spełnione z powodu lęku przed reakcją środowiska, w którym żyjemy, ludzi z pracy, drugiej połówki czy, co gorsza, rodziny( zwłaszcza jej starszych członków), które z pewnością nie będą zachwycone z tatuażu na waszym ciele. To nie jest jednak najważniejsze, pamiętajcie, że opinie ludzi to jedno, a to że spełniacie swoje marzenie i jesteście szczęśliwi to drugie. Pamiętajcie, że to wasze ciało i możecie z nim zrobić wszystko co tylko zechcecie. 

Przeczytaj też: https://www.plotki.pl/pierwszy-tatuaz/

Niepewność przed tatuażem – jak się przygotować

Jeżeli od dawna zastanawiamy się nad adopcją jakiegoś zwierzaczka, ale nie jesteśmy w stu procentach tego pewni, to powstrzymajmy się. Taka sama zasada tyczy się również robienia sobie tatuażów. Pamiętajcie, że zwierzątko zostanie z wami na kilka lub nawet kilkanaście pięknych lat, a zawsze możecie go wyadoptować. Tatuażu jednak nie da się oddać w jakieś inne ręce. Będzie on towarzyszył nam już do końca naszego życia. Zatem  najlepiej jest się zastanowić kilka razy nad tatuażem, miejscem oraz wzorem, jaki chcemy mieć.

Jak wybrać studio tatuażu?

Jeśli mamy wybrany ten jedyny, wymarzony tatuaż, wzór lub napis to połowa sukcesu jest już za nami. Teraz bardzo ważny jest wybór miejsca, w którym zdecydujemy się na spełnienie swojego marzenia. Nie należy udawać się do pierwszego lepszego miejsca, zlokalizowanego najbliżej miejsca naszego zamieszkania. Ważne jest, aby przetestować kilka miejsc. Tylko w taki sposób będziemy na sto procent pewni, że będziemy oddani w dobre miejsce.

Tatuaż próbny? 

Za pomocą markera lub eyelinera do oczu, oraz talku, możemy narysować sobie wzór, który będzie ,, próbnym tatuażem’’  np. na nadgarstku. W ten sposób sprawdzimy jak tatuaż będzie wyglądał w wybranym miejscu na naszym ciele. Narysowaną całość wystarczy posypać talkiem lub pudrem i delikatnie wklepcie. Taki „tatuaż” zostanie z wami na cały dzień. Rano czynność można powtórzyć i w ten sposób  dowiedzieć się jak to będzie żyć z tatuażem. 

Zobacz też: http://www.kopalniamarzen.pl/dodatki-ktore-pozwola-ci-udekorowac-twoj-pokoj/

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here