Święta w firmie

Jeśli dbasz o przyjazną atmosferę w firmie i zależy Ci na przygotowaniu dla pracowników świątecznego poczęstunku, a nie wiesz, jak się do tego zabrać, najprostszym rozwiązaniem jest skorzystanie z usług specjalistów od pysznego jedzenia, takich jak Fitness Catering. To firma zajmująca się cateringiem dietetycznym, oferująca również tradycyjne potrawy w ramach tzw. diety pudełkowej na święta. To wygodne rozwiązanie za rozsądne pieniądze, dzięki któremu zaserwujesz pracownikom świąteczne dania.

Czym jest dieta pudełkowa na święta?

W skrócie to różnorodne, tradycyjne potrawy świąteczne przygotowane zgodnie z klasyczną recepturą, z odpowiednio dobranych, dobrej jakości składników. Każde danie oferowane jest osobno, a zatem zamawiający może wybrać tylko te potrawy, które rzeczywiście go interesują. Świąteczny catering dietetyczny zapewnia zatem swobodę wyboru, oferując możliwość samodzielnego skomponowania wigilijnego menu zgodnie z własnymi upodobaniami czy potrzebami. Firma Fitness Catering zamówione produkty dostarcza pod wskazany adres tuż przed świętami, 23 grudnia. Wykorzystuje do tego specjalne samochody chłodnie, dzięki czemu zamawiający ma pewność dostawy produktów świeżych, właściwie przechowywanych, których zjedzenie nie zaszkodzi uczestniczącym w świątecznym spotkaniu pracownikom firmy. Dieta pudełkowa na święta to rozwiązanie dedykowane nie tylko właścicielom przedsiębiorstw czy firmom eventowym zajmującym się organizacją tego typu wydarzeń, ale i osobom prywatnym, które nie mając czas na gotowanie lub zwyczajnie nie lubią tego robić.

Rodzaje świątecznych potraw, jakie możesz zamówić

W ramach świątecznego cateringu dietetycznego masz możliwość zamówienia wszystkich tradycyjnych dań, które bezpośrednio kojarzą się z Bożym Narodzeniem. Są to przede wszystkim wigilijne dania bezmięsne. Doskonałym przykładem jest zupa grzybowa czy czerwony barszcz z uszkami, a także pierogi z kapustą i grzybami czy ryba w galarecie. Dieta pudełkowa na święta to także dania mięsne, po które chętnie sięgamy w kolejnych dniach świąt. Dobrym przykładem jest klasyczny bigos z grzybami i suszoną śliwką, czy nadziany śliwką, pieczony schab. Oczywiście można zamówić także mniejsze przekąski, w tym różne rodzaje śledzi, sałatkę jarzynową czy rybę po grecku. Świąteczny catering dietetyczny nie mógłby się również obejść bez ciast, które stanowią naturalne uzupełnienie dla kawy lub herbaty. Firma https://fitnesscatering.com.pl/ oferuje trzy gatunki świątecznych wypieków. Są nimi ciasto drożdżowe, seromakowiec oraz piernik ze śliwkowymi powidłami.

Jedzenie w każdej ilości

O ile przygotowanie świątecznego poczęstunku dla kilku pracowników nie powinno stanowić dla nikogo większego problemu, o tyle impreza dedykowana kilkudziesięciu czy kilkuset osobom może być już sporym wyzwaniem. Jednak korzystając z pomocy wyspecjalizowanej firmy cateringowej, takiej jak Fitness Catering, organizacja świątecznego przyjęcia w dużym przedsiębiorstwie nie powinna być żadnym problemem. Wystarczy zamówić odpowiednią ilość wybranych potraw, a te zostaną dostarczone dzień przed wigilią pod wskazany w zamówieniu adres. Szczegóły dostawy można oczywiście omówić telefonicznie, zwłaszcza jeśli zamawiana jest większa ilość posiłków. Dieta pudełkowa na święta będzie zatem znakomitym rozwiązaniem dla każdego przedsiębiorcy, któremu zależy na przygotowaniu smacznego poczęstunku z okazji Bożego Narodzenia dla zatrudnionych pracowników. Korzystając z usług doświadczonej firmy cateringowej, zyskasz pewność, że zamówione w ramach świątecznego cateringu dietetycznego dania będą dostarczone na czas, a ich smak pozytywnie zaskoczy każdego, kto będzie miał okazję na ich spróbowanie.

Przygotowanie świątecznego poczęstunku dla pracowników nie jest obowiązkiem, ale pozytywnie wpływa na wizerunek przedsiębiorcy i prowadzonej przez niego firmy. Jest również dobrą okazją do bliższego poznania i zawiązania ściślejszych relacji, co w korzystny sposób odbija się na codziennej działalności przedsiębiorstwa. Jeśli zatem planujesz organizację wigilijnego spotkania, świąteczny catering dietetyczny rozwiąże Twoje problemy ze zorganizowaniem smacznego, tradycyjnego jedzenia.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here