Kompresy żelowe przy karmieniu piersią – jakie jest ich działanie?

0
1481

Chcesz, aby karmienie piersią było jeszcze wygodniejsze i skuteczniejsze? Pomyśl o zainwestowaniu w specjalne kompresy żelowe, z którymi możesz karmić naturalnie bez problemów!

Podczas karmienia piersią mogą pojawić się różne problemy. Wśród nich znajdują się między innymi zastoje mleka, które związane są z nieprawidłowym działaniem przewodów mlekowych, ale również różnego rodzaju obrzęki, które skutkują dokuczliwym bólem.

Kiedyś najczęściej stosowano naturalne metody, na przykład okłady z kapusty. Teraz jednak nie musimy sięgać już po takie rozwiązania, ponieważ do dyspozycji mamy te znacznie wygodniejsze i efektywniejsze – kompresy żelowe na piersi!

Kompresy żelowe na piersi – co warto o nich wiedzieć?

Żelowe kompresy przeznaczone na piersi wykonane są ze specjalnego materiału żelowego, który posiada zdolność do kumulowania ciepła lub zimna. Ze względu na swój anatomiczny kształt, idealnie przylegają do piersi. Stosowanie kompresów żelowych jest przy tym bardzo proste. Wystarczy umieścić je w lodówce albo zamrażarce lub podgrzać w ciepłej wodzie, aby nadać im odpowiednią temperaturę.

Takie kompresy polecane są tym kobietom, które chcą, aby karmienie piersią stało się jeszcze wygodniejsze, a przy tym także nie wiązało się z nieprzyjemnymi dolegliwościami.

Kompresy żelowe – w czym mogą pomóc?

Zalety stosowania żelowych kompresów przy karmieniu piersią:

  • stosowanie kompresów żelowych na ciepło – zmniejszenie obrzęków piersi, odblokowanie zatkanych kanalików mlekowych, wspomaganie leczenia zapalenia sutka, skuteczniejsze odciąganie pokarmu,
  • stosowanie kompresów żelowych na zimno – zmniejszenie bólu i obrzęków piersi.

Wybierz kompresy żelowe Lansinoh Therapearl® 3-w-1!

Chcesz zakupić kompresy żelowe na piersi? Wybierz te sprawdzone przez wiele mam! Kompresy żelowe od firmy Lansinoh zostały zaprojektowane przez specjalistów, na bazie wiedzy dotyczącej karmienia oraz leczenia stanów zapalnych piersi.

Kompresy Lansinoh można stosować na zimno i na ciepło. Współpracują one również z każdym typem laktatora Lansinoh oraz innych marek, dzięki czemu odciąganie pokarmu jest jeszcze łatwiejsze.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here