Boksy do wynajęcia jako coraz powszechniej wybierana usługa – poznaj zalety self storage

0
590

Self Storage narodziło się pod koniec lat 50. ubiegłego wieku w Stanach Zjednoczonych. Obecnie usługa ta wykorzystywana jest już nie tylko na terenie Ameryki, ale także w krajach europejskich. W Polsce znajduje się 12 obiektów, które posiadają łącznie kilka tysięcy pomieszczeń samoobsługowych gotowych do najmu. Usługa ta dostępna jest już dla mieszkańców Warszawy, Krakowa, Wrocławia, Poznania, a także Trójmiasta.

Less Mess Storage to firma self storage zajmująca się wynajmem boksów samoobsługowych. O tym, jak dobrym rozwiązaniem jest przechowywanie przedmiotów w bezpiecznym pomieszczeniu samoobsługowym, w którym panują optymalne warunki przekonało się już tysiące osób – nie tylko w Polsce, ale i na całym świecie.

Przechowywanie rzeczy w Krakowie

Kraków, miasto położone w południowej Polsce w województwie małopolskim, jest jednym z miast, które ma w swoim zasięgu oddział Less Mess Storage. W obrębie Krakowa znajdują się dwa budynki self storage. Jeden znajduje się w Kryspinowie (Kryspinów 483) w pobliżu lotniska Kraków-Balice, a drugi w Modlniczce przy ulicy Willowej 99, naprzeciwko Centrum Handlowego Futura Park – więcej informacji na https://www.lessmess.storage/self-storage-krakow/.

Magazynowanie rzeczy łatwiejsze niż kiedykolwiek

Self Storage to usługa, która zdobywa popularność w naszym kraju. Jakie zalety posiadają pomieszczenia samoobsługowe i dlaczego warto z nich skorzystać?

1. Bezpieczny magazyn do przechowywania rzeczy

Przechowywanie przedmiotów w piwnicy, komórce w bloku, na balkonie czy tarasie budzi wątpliwości co do bezpieczeństwa. Są to miejsca posiadające zazwyczaj słabe zabezpieczenia. Nie bez powodu wiele osób obawia się przechowywania tam bardziej wartościowych rzeczy. Tutaj z pomocą przychodzi self storage, gdzie każdy klient posługuje się indywidualnym kodem dostępu oraz zakłada na swój boks kłódkę. Teren obiektu jest monitorowany, a wejścia na teren obiektu strzeże nowoczesny system kontroli dostępu.

Wszystkie te zabezpieczenia pozwalają nam na poczucie spokoju i bezpieczeństwa o swoje rzeczy.

2. Właściwe warunki do przechowywania

Często piwnice, w których przechowujemy rzeczy nie posiadają odpowiednich warunków. Zwykle występuje tam wilgoć i chłód, które mogą wpływać na niszczenie powierzchni, np. na powstawanie pleśni. Przestrzeń boksów samoobsługowych została odpowiednio przygotowana w taki sposób, aby posiadała cały czas optymalną temperaturę powietrza oraz wilgotność. Dzięki temu możemy przechowywać tam nawet wrażliwe przedmioty.

3. Przestrzeń magazynowa dostępna 24/7

Firma Less Mess Storage stale się rozwija. Ma już 12 oddziałów w Polsce oraz 3 w Czechach – w Pradze, dzięki czemu coraz większa ilość osób posiada takie pomieszczenia samoobsługowe w pobliżu miejsca zamieszkania. Dodatkowo – po wynajmie lokalu mamy do niego dostęp 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu, również w święta. Możemy przyjść po rower czy inny przedmiot nawet w środku nocy, jeśli akurat go potrzebujemy. Stanowi to dużą wygodę.

4. Uniwersalność

Boksy samoobsługowe można wykorzystać w wielu sytuacjach. Może to być miejsce, w którym przechowamy rzeczy na czas remontu/przeprowadzki, a może to być lokal spełniający dla nas funkcję bezpiecznej komórki lokatorskiej, w której przechowujemy rzeczy sezonowe i wszystko to, na co nie mamy miejsca w swoim mieszkaniu. Takie boksy mogą posłużyć nam również jako np. przechowalnia mebli czy przechowalnia bagażu.

Self Storage to miejsce zarówno dla klienta indywidualnego jak i biznesowego. Właściciele firm wykorzystują wynajmowaną przestrzeń do przechowywania urządzeń, dokumentów, a nawet towaru.

5. Dodatkowe ułatwienia – czyli przechowalnia rzeczy i nie tylko …

Istotnym ułatwieniem jest również fakt, iż na terenie każdego z oddziałów znajduje się sklep, który w swojej ofercie ma wszystkie niezbędne do pakowania przedmioty, takie jak pudła czy folie zabezpieczające.

Dodatkowo, możemy skorzystać z szeregu usług dodatkowych takich jak wynajem regału, odbiór/wysyłka paczek, wynajem parkingu czy nawet wózków na czas przeprowadzki – szczegóły znajdziesz u zespołów pracujących w oddziałach Less Mess.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here