Lancome – luksusowe, francuskie perfumy. Sprawdź, co to za zapach!

0
632

Lancome to jedna z tych marek perfum, których nie trzeba nikomu przedstawiać. Obecna na rynku już od 80 lat, założona została przez Francuza Armanda Pititjeana, który szukając nazwy dla wymyślonego przez siebie zapachu inspirował się pięknymi wnętrzami Zamku Lancôme. Róża obecna w logotypie marki jest imitacją tej, którą zaobserwował twórca w pięknych ogrodach francuskiej fortyfikacji. Obecnie marka należy do L’Oréal.

Pierwsze zapachy Lancome

Pierwsze zapachy marki Lancome, zaprezentowane na światowej wystawie w Brukseli, spotkały się z ciepłym przyjęciem, a z czasem nabrały niesamowitej popularności. Były to zapachy Bocages, Conquete, Kypre, Tendre Nuit i Tropiques, zaprojektowane przez utalentowanych i doświadczonych kreatorów zapachu, którym przewodził Francis Coty. Jak wiemy, jest to osoba, która przez lata zbierała doświadczenia w Coty, firmie uznawanej w tamtych czasach za najlepszą w wytwarzaniu najciekawszych perfum na świecie. Dobre otwarcie skutkowało otworzeniem wielkiej fabryki w Courbevoie, a następnie szkoły Ecole Lancome, w której wykształciło się wiele profesjonalnych kosmetyczek i ambasadorek marki.

Jakie są perfumy Lancome?

Marka Lancome jest chętnie wspierana przez najlepiej opłacane gwiazdy. Zapachy Lancome utożsamiane są z luksusem, elegancją i nowoczesnością. Są zdecydowane, wyrafinowane i bardzo trwałe. Charakterystyczna butelka perfum Lancome, niezwykle wysublimowana i wykończona w pięknym kolorze przez lata pozostaje jednym ze znaków rozpoznawczych tej marki. Szczególnie ta, w której umieszczony są wody perfumowane La Nuit Tresor a la Folie lub ta, w której umieszczony jest najnowszy zapach Lancome: Idole. Przykładowe ceny za perfumy i wody toaletowe oraz zestawy znajdziecie na stronie sklepu Perfumy.pl

La Vie Est Belle Lancome

Do najbardziej rozpowszechnionych zapachów marki Lancome należy La Vie Est Belle. Od wielu lat to właśnie ten produkt gości na listach bestsellerów w drogeriach, nadal jest też szeroko reklamowany w mediach. Polskie tłumaczenie tej nazwy brzmi: „życie jest piękne”. Niedawny hit tej marki: Ideale to perfumy o zdecydowanym zapach, dedykowane kobietom optymistycznym i odważnym.

Lancome – ciekawostki

Niewielu z nas wie, że marka Lancôme to marka, która sygnuje nie tylko perfumy, ale też bardzo dobrej jakości kremy i inne kosmetyki pielęgnacyjne. Sztandarowym produktem marki Lancome, jak i jednym z pierwszych wytworów tej firmy jest krem Nutrix. Jest to wielozadaniowy krem do każdego rodzaju cery. Niezwykle popularny i doceniany we Francji.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here