Internetowy skup książek – Gdańsk. Jak sprzedać książki bez wychodzenia z domu?

0
22487

Ilość posiadanych książek może świadczyć o bogatym zasobie słownictwa i wysokim poziomie wiedzy ich posiadacza. Co więcej, im więcej w życiu czytamy, tym bardziej stajemy się skoncentrowani i bogatsi o lepszą wyobraźnię i przeżycia wewnętrzne. Książki mają przy tym to do siebie, że nie każda jest w stanie przypaść nam do gustu. Wówczas trzymana na półce zajmuje cenne miejsce, które zająć mogłaby ciekawsza. Skup książek – Gdańsk pomoże Ci zrobić porządek w domowej biblioteczce i odkupi od Ciebie książki, których już nie chcesz lub nie potrzebujesz.

Skup książek – Gdańsk. Jakie książki możesz sprzedać?

Niemal w każdym domu znaleźć można nieczytane i niepotrzebne książki, które latami stoją na półce lub są schowane w innym, bezpiecznym miejscu. Nie czekają one już na nowego właściciela, a po prostu leżą bądź stoją i przy okazji zabierają nam cenne miejsce. Nie warto jednak łudzić się tym, że kiedyś ponownie po nie sięgniemy. Lepiej od razu podarować im szansę na drugie życie i np. sprzedać w internetowym skupie książek.

Odpowiednim miejscem do dokonania transakcji może być SkupSzop.pl, który zajmuje się skupem i sprzedażą różnych książek. Z powodzeniem możesz sprzedać tam publikacje niemal w każdym stanie – bez względu na ich gatunek. W skupie możesz przy tym sprzedaż niepotrzebne podręczniki szkolne.

Nie musisz przy tym nigdzie dzwonić, ani pisać zapytania związanego z możliwością wyceny lub w ogóle określeniem, czy skup będzie chciał odkupić od Ciebie książki. Możesz zweryfikować to samodzielnie na stronie SkupSzop.pl, gdzie podasz 13 znakowy kod ISBN publikacji. Kod ten znajdziesz na odwrocie książki, bezpośrednio pod kodem kreskowym.

Jak sprzedać książki w SkupSzop.pl?

Sprzedaż książek w SkupSzop.pl jest prosta. Wystarczy na stronie skupu (lub za pomocą aplikacji) dodać książki do wyceny. Minimalna, łączna wartość musi wynosić przynajmniej 40 zł, natomiast kwota maksymalna jest tu dowolna. Po utworzeniu listy przechodzisz do następnego kroku. Jest nim podanie danych, niezbędnych do sprzedaży. Wybierasz sposób odbioru paczki – za pośrednictwem kuriera zamówionego przez skup lub samodzielne wysyłanie. Warto przy tym wspomnieć, że SkupSzop.pl opłaca w całości kuriera, a przy wyborze opcji samodzielnego nadania przesyłki, powiększa kwotę wypłaty o 7 zł.

Po wysłaniu paczki pozostaje Ci już tylko czekać na weryfikację stanu i ilości książek. Informacje o ostatecznej wycenie otrzymasz po kilku dniach. Natomiast pieniądze zostaną Ci wypłacone w ciągu 24 godzin od weryfikacji. Otrzymasz je na podany przez Ciebie rachunek bankowy. Możesz również przekazać środki ze sprzedaży bezpośrednio na fundację.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here