Prezenty na wieczór panieński – od śmiesznych po zmysłowe upominki

0
1377

Ślub bez wieczoru panieńskiego? W żadnym wypadku! Każda przyszła Panna Młoda musi w odpowiedni sposób pożegnać swój panieński stan. Miejsce imprezy jest nieważne! Niezależnie od tego, czy jest to mieszkanie, działka, altanka, ogródek, polana w lesie, pub czy super klub ważne jest to, by przyszła żona dobrze się bawiła. Tradycją stało się dawani jej prezentów. Zatem jakie prezenty na wieczór panieński?

Prezenty to niespodzianki, których charakter może być bardzo odmienny: zabawny, erotyczny lub praktyczny! Cudownie jest, jeżeli mamy zrobioną listę takich prezentów – to zawsze minimalizuje szansę na powtórzenie się niektórych egzemplarzy. Bezpiecznie jest, gdy taką listę tworzy osoba najlepiej znającą narzeczoną. Pamiętajmy bowiem, że to, co dla jednych jest śmieszne, dla innych może być gorszące, a to co dla jednych jest przydatne, dla innych może być bezużyteczne.

Przed wykonanie takiej listy warto jest dowiedzieć się czego przyszła Panna Młoda jeszcze nie ma, czego jej brakuje, czego nie miała czasu jeszcze nabyć lub nie mogła jeszcze kupić. Zawsze może to dostać jako prezent na wieczorze panieńskim i wówczas ma kłopot z głowy. Mogą to być np. kolczyki, wianek czy inny element biżuterii lub coś z kosmetyków.

A gdy wszystko, co potrzebne już kupione, wówczas można w czasie wieczoru panieńskiego dać przyszłej Pannie Młodej takie prezenty:

Niebieska podwiązka lub podwiązka z niebieskimi dodatkami. Tradycyjnie kupowana jest przez świadkową. A jak wiadomo świadkowej na wieczorze panieńskim brakować nie może! Co więcej, zwykle, to ona jest jego organizatorką. Dlaczego więc nie zacząć wieczoru panieńskiego od obradowania przyszłej Panny Młodej niebieską podwiązką, którą podczas ślubu, zgodnie z obyczajem i przesądami, powinna ona mieć na sobie? To prezent symboliczny, niezwykle istotny i praktyczny.

Wśród erotycznych prezentów na pewno wysoko znajduje się Kamasutra. Ile pokoleń na całym globie czerpało inspiracje z tej „księgi przyjemności”! Może będzie ona inspiracją dla najważniejszej osoby na wieczorze panieńskim. Wiedzmy też, że na pierwszych stronach Kamasutry, tak samo jak w przypadku innej książki, uczestniczki tego wieczoru mogą umieścić swoje podpisy z dedykacjami – to zawsze tworzy doskonałą pamiątkę.

Piękna i elegancka bielizna na noc poślubną. To z pewnością bardziej ucieszy przyszłą Pannę Młodą niż zabawna bielizna teoretycznie przeznaczona na noc poślubna. Bo wiedzmy, że taka noc zdarza się zwykle raz w życiu. I lepiej podczas niej wyglądać zmysłowo niż zabawnie! Taki prezent będzie więc na pewno udany. Pamiętajmy tylko, żeby zanim go wybierzemy, zapoznać się z rozmiarem jaki narzeczona nosi.

Erotyczny taniec dobrze zbudowanego mężczyzny. Taki prezent jest dla wielu pań jest najważniejszym elementem wieczoru panieńskiego. Jeżeli jednak nie chcemy, by stał się niewypałem i nie chcemy zawieść gwiazdy wieczoru panieńskiego, lepiej jest nie zatrudniać do tego amatorów. W tym przypadku zdajmy się na panów, którzy zajmują się tym profesjonalnie. Wtedy mamy gwarancję, że zobaczymy erotyczne, artystyczne show.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here