Dylemat – iPhone 8 Plus używany czy nowy?

0
619

Smartfon dla nastolatka musi być nie tylko funkcjonalny czy trwały, ale także modny i przykuwający uwagę. Bez wątpienia powinien mieć bardzo dobry aparat, sporą pamięć i dawać błyskawiczny dostęp do mediów społecznościowych. Czy można znaleźć odpowiedni model, a przy tym nie zbankrutować?

iPhone 8 Plus dla nastolatka – dobra opcja?

Smartfony Apple kojarzą się głównie z bardzo szybką i stabilną pracą, świetnymi aparatami, ale niestety również z bardzo wysokimi cenami. Dlatego myśląc o ekonomicznym urządzeniu, wielu z nas pomija urządzenia tej marki. Zupełnie niepotrzebnie, ponieważ dzięki długiemu wsparciu oferowanemu przez producenta nawet zakup używanego iPhone’a może okazać się świetnym pomysłem. Jednym z przykładów urządzenia, które może idealnie trafiać w potrzeby nastolatków, jest iPhone 8 Plus, który używany kosztuje mniej niż większość średnio-półkowych konkurentów. Czym może do siebie przekonać?

Po pierwsze aparat – dwie soczewki, główna o rozdzielczości 12 MPx, optycznej stabilizacji i świetle f/1.8 i teleobiektyw 12 MPx o świetle f/2.8 i dwukrotnym zoomie optycznym, to połączenie, które doskonale sprawdzi się w praktycznie każdym zastosowaniu. W nocy i w dzień, podczas uprawniania sportu, podróżowania czy w domu – Twój nastolatek zawsze może liczyć na świetnej jakości zdjęcia, które może bez obawy wstawiać na swojego Instagrama. Niezły jest także aparat do selfie – 7 MPx i światło f/2.2 pozwoli na uwiecznienie każdego wypadu ze znajomymi.

Duża, jak na standardy Apple, bateria – 2691 mAh, pozwoli nastolatkowi na bezproblemowe korzystanie z urządzenia przez cały aktywny dzień. Bez konieczności rozglądania się za ładowarką. Nawet gdyby zaszła taka potrzeba, to baterię można doładować bezprzewodowo, wykorzystując ładowarkę w standardzie Qi lub Fast charging, dzięki któremu możliwe jest doładowanie 50% w 30 minut.

Warto przy tym podkreślić, że iPhone 8 Plus, podobne jak inne urządzenia tego producenta, jest wykonany z wysokiej jakości materiałów – aluminium i szkła, a dzięki świetnemu spasowaniu i wykończeniu, całość naprawdę może się podobać.

iPhone 8 Plus – ceny

Przejdźmy więc do jednego z najważniejszych zagadnień – ceny. iPhone 8 Plus używany w niezłym stanie można kupić, wydając w okolicach tysiąca dwustu złotych. To nie zbyt wygórowana cena za urządzenie, któremu producent zapewnia jeszcze kilka lat wsparcia, zapewnia dobrą jakość wykonywanych zdjęć, szybką pracę, swobodną obsługę mediów społecznościowych i większości najlepszych gier. iPhone to również nie najgorsza inwestycja, ponieważ telefony Apple znane są z powolnej utraty wartości.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here