Nowa linia kosmetyków Dior

0
1499

Milenialsi, czyli pokolenie osób w latach 80. i 90. XX wieku chętnie sięgają po produkty wysokiej jakości, marek budzących zaufanie i zachwycających swoją osobowością. Tymi zasadami kierują się również przy zakupach kosmetyków. Na potrzeby pokolenia Milenium chcą odpowiadać zarówno młode firmy dopiero wchodzące na rynek, jak i te istniejące na nim od lat. Przykładem takiej marki jest Dior, który stworzył specjalną linię tańszych kosmetyków dla Milenialsów.

Tańsze, ale nie ustępujące jakością klasyką marki – takie są kosmetyki stworzone przez Diora dla młodych pasjonatek makijażu. Linia nosi nazwę Dior Backstage i zaprojektowana została z myślą o najbardziej wymagającym gronie odbiorców, czyli millenialsach. W siostrzanej linii Diora znaleźć można pełen komplet kosmetyków pozwalający wykonać kolorowy makijaż.

Linia kosmetyków Dior Backstage

Linia kosmetyków Dior Backstage zawiera całą gamę rozświetlaczy do twarzy, cieni do oczu i zestawów do konturowania. Największym zainteresowaniem cieszy się jednak paleta podkładów. Dior Backstage proponuje aż 40 odcieni podkładów do twarzy i ciała w wodoodpornej formule. Uwzględniają one różne odcienie skóry i pozwalają kontrolować stopień krycia cery poprzez dodawanie kolejnych warstw. Podkłady umożliwią naturalne wykończenie make-up’u, uzyskanie efektu glow oraz sprawią, że cera będzie świetlista i wypoczęta.

Linia kosmetyków Dior

Nie tylko podkłady

Choć linia Dior Backstage zachwyca głównie podkładami do twarzy, to znaleźć można w niej także gamę pomadek w naturalnych kolorach, które pozwalają uzyskać efekt wielowymiarowych ust. Na uwagę zasługuje także szeroki wachlarz cieni do oczu, dostępnych w dwóch zestawach. Pierwszy składa się z zimnych odcieni, drugi z ciepłych, dostępne są one w wykończeniach matowych oraz połyskujących, a dodatkowo zawierają kremową bazę, która utrwala makijaż.

Akcesoria Dior Backstage

Dior w ramach kolekcji Backstage oferuje również akcesoria takie jak pędzle do makijażu – oczywiście w niższej cenie niż te znajdujące się w głównej linii marki. Pędzle stworzone przez Petera Philipsa pomagają uzyskać optymalny rezultat makijażu. Zawdzięcza się to temu, że w produkcji zostały zastosowane wysokiej klasy materiały, a kształt został dopasowany do potrzeb wizażystów i każdej kobiety wykonującej makijaż.

Akcesoria Dior

Dior Backstage ma odpowiadać na potrzeby generacji Instagrama i być dopasowana do ich możliwości finansowych. Niskie ceny pozwoliły marce Dior otworzyć się na nowy rynek. Z produktów z nowej serii korzystają jednak kobiety niezależnie od generacji, które doceniają, że Dior połączył wysoką jakość z przystępną ceną.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here