Prezenty

0
1395

Pakowanie prezentów:

  • Jeśli jakiś prezent ma olbrzymie rozmiary i nie można go w żaden sposób zapakować, podnieś jeszcze bardziej poziom niepewności towarzyszącej rozpakowywaniu prezentów. Zawiń w ozdobny papier dwa małe pudełka, a do każdego włóż karteczkę ze wskazówkami. Jedno z pudełek połóż pod choinką; będzie w nim wskazówka prowadząca do drugiego pudełka. W drugim pudełku ukryj wskazówkę, która doprowadzi obdarowanego do prezentu schowanego w garażu, składziku lub w jednym z pokoi. Zawiąż na prezencie wielką kokardę albo przyczep do niego baloniki.
  • Jeśli kompletnie nie radzisz sobie z pakowaniem prezentów, poszukaj kursów, które czasem są organizowane w okolicy świąt, np. przez ośrodki kultury lub centra handlowe. W bibliotece możesz również znaleźć książki poświęcone ozdobnemu pakowaniu upominków.
  • Pakowanie prezentów może być prawdziwym wydarzeniem. Ułóż na dużym stole papier, wstążki, dodatki, taśmę klejącą i nożyczki. Nalej sobie kieliszek wina, przygotuj coś do przegryzienia, nastaw płytę z kolędami i zabierz się do pakowania.
  • Żeby usunąć z bibuły zagięcia, przeprasuj ją ciepłym żelazkiem (bez pary),
  • Prezenty dużych rozmiarów można zapakować w ozdobny papierowy obrus.
  • Jeśli po świętach wybierzesz się do sklepów na buszowanie po wyprzedażach, kup na następny rok papier do pakowania prezentów, wstążki i inne akcesoria, za ułamek ceny sprzed świąt.
  • Pamiętaj, aby prezenty dobrać zgodnie z zainteresowaniami. Nie powinno być problemu, jeśli chodzi o podarunki dla najmłodszych. Niemal większość dzieci ucieszą klocki pod różnymi postaciami (lego, drewniane). Bardzo fajnym pomysłem jest zestaw do lepienia z ciastoliny.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here