Wynajem firmy do przeprowadzki

0
1550

Jeżdżąc po Polsce, od tych największych miast po te małe i wsie, można zauważyć pozytywny trend. Wszędzie powstają nowe domy, osiedla mieszkaniowe, a to oznacza, że ludzie masowo zmieniają miejsce zamieszkania.

Co ich wszystkich łączy? Muszą zmierzyć się z przeprowadzką, To przyjemny moment, kiedy przenosimy się do wymarzonego domu/mieszkania, ale sama przeprowadzka to proces wymagający pomocy kilku ludzi, odpowiedniego samochodu i czasu. Można więc zrobić to własnymi siłami, ale po co się męczyć i angażować znajomych czy rodzinę? Żyjemy w końcu w czasach, gdzie na każdą usługę jest zapotrzebowanie. Także na przeprowadzkę.

By sprawdzić jak to działa, weźmy jako przykład młode małżeństwo, z małym dzieckiem. Jak to młodzi, właśnie skończyli budować albo wyposażać swoje „gniazdko”. Wcześniej mieszkali z rodzicami Tomka, choć było sympatycznie i zawsze mogli liczyć na pomoc teściów, to jednak każdy chce być „na swoim”. Przeprowadzka będzie jednak wymagała od nich trochę pracy, no i muszą w międzyczasie opiekować się dzieckiem. O ile teściowa przypilnuje malucha, a teściu pomoże pakować cięższe rzeczy, to i tak trzeba je przetransportować do nowego domu. Samochód osobowy nie wchodzi oczywiście w rachubę, musi to być bus. W tym momencie warto właśnie skorzystać z firmy przewozowej. Namiary znajdziemy w Internecie, można też podpytać znajomych.

Pracownicy firmy pomogą nam bezpiecznie wynieść, przewieź i wnieść wszystkie rzeczy. O ile w przypadku ciuchów, książek czy naczyń nie stanowi to większego problemu, to już transport ogromnej lodówki, pralki, mebli itp. wymaga dużej siły fizycznej. Jeśli dochodzi do tego znoszenie jej z trzeciego piętra w bloku, to trzeba sobie odpowiedzieć na ważne pytanie: czy nie lepiej powierzyć cenne rzeczy (choćby antyki) profesjonalistom .

Jeśli zdecydowaliśmy się na firmę przeprowadzkową, to co dalej? Jak nie trudno się domyślić, nie jest to skomplikowany projekt.

Umawiamy się na spotkanie z jej przedstawicielem, który dokona darmowej wyceny, w zależności od naszych potrzeb. Oprócz transportu do nowego domu, można też skorzystać z opcji pakowania rzeczy, skręcania mebli, znoszenia. Duża elastyczność oferty to zaleta, w zależności od możliwości można zaoszczędzić trochę grosza. Po wycenie do naszego mieszkania przyjeżdża po prostu ekipa, wyposażona w swój niezbędny sprzęt i bierze się do dzieła. O ustalonej dacie i godzinie rzeczy docierają do miejsca docelowego.

źródło:

https://lenar.waw.pl/przeprowadzki

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here