Wizytówka mieszkania, czyli jak urządzić przedpokój?

0
865

Gdy kogoś odwiedzamy, zawsze przechodzimy przez przedpokój. Często już tam możemy dowiedzieć się czegoś o charakterze gospodarza. Jeżeli panuje w tym miejscu nieopisany chaos, wskazuje to na podejście danej osoby do porządku, mniej lub bardziej pedantyczne. Trzeba jednak powiedzieć, że nieporządek w okolicy drzwi jest zjawiskiem dość powszechnym, głównie za sprawą znajdujących się tam butów. Zalegające pod ścianami stosy obuwia nie wyglądają zbyt estetycznie, nie wspominając o wątpliwych walorach sensorycznych. Jest jednak łatwy sposób, aby uporządkować ten bałagan!

Praktyczne rozwiązanie

Szafka na buty to bez wątpienia mebel, który nie jest czymś nowatorskim, jednak jego posiadanie niesie ze sobą szereg zalet.

Zacznijmy od pojemności. Specjalnie przygotowane szuflady oraz półki pomagają w posegregowaniu obuwia, oraz zapewniają szybki dostęp do każdej pary butów, której akurat potrzebujemy. Niektóre szafy są także wyposażone w specjalne wieszaki, co jest szczególnie korzystnym rozwiązaniem dla wąskich przedpokoi, gdyż zabiera o wiele mniej miejsca. Znajdziesz też meble wyposażone w komfortowe i praktyczne siedzisko.

Kolejną zaletą szafek na buty jest mała ilość miejsca, które zajmują. Można je z łatwością umieścić nawet w ciasnym przedpokoju, lub garderobie. Dzięki temu nie marnujemy miejsca, w którym zwykle zalegały stosy butów, często w ogóle nie noszonych. Takie rozwiązanie jest szczególnie ważne w dzisiejszych czasach, gdy trzeba walczyć o każdą wolną przestrzeń w mieszkaniu.

Oczywiście jest do wybory wiele kształtów takich szafek. Dzięki temu można je wpasować w dowolne miejsce, które będzie najwygodniejsze dla domowników. Wybór jest tak bogaty, że każdy znajdzie coś dla siebie. Wystarczy zajrzeć na strony sklepów takich jak MEBLE AKORD i wybrać coś dla siebie – https://sklep.akord.net.pl/68-meble-do-przedpokoju

Bezpieczne przejście

Zakup takiego mebla to świetny pomysł, jeśli masz dość potykania się o buty przy wchodzeniu i wychodzeniu z mieszkania. przy okazji zrobisz także przegląd swojego obuwia i zastanowisz się, których już nie używasz. Cała reszta powędruje na półki oraz do szuflad i będzie gotowa do użycia. Nie trzeba będzie za każdym razem opróżniać całej szafy, aby znaleźć ulubione trampki, albo kapcie dla gości. Jeżeli zależy Ci na:

– pojemnym i praktycznym meblu
– oszczędności miejsca w mieszkaniu
– łatwości w dopasowaniu do innych mebli w mieszkaniu
– zakończeniu problemów z piętrzącymi się górami butów
– wywarciu pozytywnego wrażenia na gościach

Powinieneś zdecydować się na zakup szafki na buty i cieszyć się nowym wyglądem Twojego mieszkania!

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here