Okapy Velge, czyli jak odmienić kuchenne wnętrze przy pomocy okapu?

0
1015

Jeszcze do niedawna okapy woleliśmy ukrywać w szafkach, a urządzeń tych w ogóle nie rozważaliśmy w kategoriach dekoracji, która może dodać uroku kuchennemu pomieszczeniu. Obecnie jednak w sklepach znajdziemy modele, które nie tylko mogą stanowić piękny dodatek, ale wręcz zbudować cały wystrój stylowej kuchni. Poznaj jedyne w swoim rodzaju okapy marki Velge.

Wizja marki Velge

Velge to marka, której produkty – wysokiej klasy okapy kuchenne – inspirowane są duchem Skandynawii. Szczególną rolę, jeżeli chodzi o design, odgrywa tu norweska przyroda oraz minimalizm. Jednak w okapach Velge odnajdziemy również skandynawski pragmatyzm. Funkcjonalne urządzenia skutecznie podnoszą komfort pracy w kuchni podczas przyrządzania ulubionych dań. Unikatowe systemy i zaawansowane technologie sprawiają zaś, że okapy nie tylko pozbywają się oparów i niechcianych zapachów z kuchni, ale także – chociażby poprzez wbudowane głośniki i moduł Bluetooth – pozwalają przeprowadzić rozmowę telefoniczną, bez odrywania się od kuchennej krzątaniny czy uprzyjemnią czas spędzony w kuchni ulubioną muzyką. Tak! Właśnie takie rzeczy potrafią okapy Velge.

Okap Velge

Okapy Velge – polecane modele

W ofercie marki Velge znajdziemy modele o różnym wyglądzie i zróżnicowanej funkcjonalności. Wszystkie jednak mogą pracować jako wyciąg albo pochłaniacz, zapewniając nam czyste powietrze w kuchni, nawet gdy nie mamy możliwości podłączenia okapu bezpośrednio do wentylacji. Wystarczy instalacja, a następnie regularna wymiana filtra, by zapewnić sobie efektywne działanie każdego z okapów. Co mogą zaoferować nam poszczególne modele okapów Velge i jak wybrać najlepszy? Poznaj flagowe urządzenia Velge.

  • Okap do zabudowy Velge VBCH 9008.1 X – to model o zwiększonej szerokości, przeznaczony do montażu nad 90-centymetrowymi płytami grzejnymi. Spełni oczekiwania wszystkich, którym zależy na dyskretnej obecności okapu w kuchni. Ukryty w szafce wiszącej, nie będzie rzucał się w oczy, a jego cicha praca zagwarantuje dodatkowy komfort. Chcesz wiedzieć, jak ten model będzie prezentować się z ciągu kuchennej zabudowy? Sprawdź na filmie.

  • Okap kominowy Velge VCCH 9013.1 X – cechuje go niepowtarzalne, futurystyczne wzornictwo, na czele z dekoracyjną półką i wyjątkowym oświetleniem, które do kuchni wprowadza przyjemny nastrój. Połączenie stali i czarnego szkła to zestawienie, które idealnie wpisze się nowoczesną, minimalistyczną kuchnię.

norweskie okapy velge

  • Okap kominowy Velge VCCH 9009.1 X – maksymalnie funkcjonalny model oferujący funkcję całodobowego oczyszczania powietrza Clean Air 24H, a także funkcję prowadzenia rozmów, słuchania radia oraz odtwarzania muzyki z telefonu.
  • Okap wyspowy Velge VICH 3114.1 X ISLAND – to model sufitowy przeznaczony do montażu nad kuchenną wyspą. Stanie się centralnym punktem dekoracyjnym w kuchni i z całą pewnością będzie zwracał na siebie uwagę, zachwycając swoim pięknem. Doskonały wybór do kuchni klasycznych i urządzonych w stylu glamour.

okap velge wyspowy

  • Okap sufitowy Velge VBCH 10012.1 W – montowany bezpośrednio w suficie, będzie jeszcze bardziej dyskretny, niż okap do zabudowy. Zastosowane z nim oświetlenie LED to trwałe i energooszczędne rozwiązanie, które dostarczy nam odpowiednio jasnego światła, przynosząc wygodę podczas gotowania po zmroku.

Gdzie kupić okapy Velge?

Okapy Velge możemy zamówić zarówno stacjonarnie, jak i w Internecie. Stacjonarnie znajdziemy je w studiach kuchennych należących do sieci Max Kuchnie. Z kolei w sieci dostępne są w sklepach oferujących sprzęt kuchenny online. Sklep online z ofertą marki Velge znajdziemy także, wchodząc na stronę internetową Max Kuchnie.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here