Neonail

0
901

Neonail jest to firma z wieloletnim stażem, również na rynku polskim. Zajmuje się sprzedażą produktów służących do stylizacji paznokci a także ich pielęgnacji. Mogą poszczycić się wysokiej jakości produktami w stosunkowo niskich cenach. Ich produkty są wydajne, trwałe i doskonale służą do celów do których zostały stworzone.

Produkty Neonail do paznokci

Marka Neonail oferuje wiele produktów służących do wykonywania manicure hybrydowego. Są to przede wszystkim wysokiej jakości bazy, primery, topy. Ponadto, oferuje bogatą gamę kolorów lakierów hybrydowych. Proponowane barwy są przeróżne, co sprawia, że każdy klient odnajdzie coś dla siebie. Wybór nie jest prosty, każdy kolor ma w sobie coś co przykuje uwagę, od pasteli po ostre barwy, brokaty, metaliczne kolory.

Są to lakiery niezwykle trwałe, piękne o nasyconych odcieniach. Odporne na działanie wody a także, inne czynniki zewnętrzne. Wybór kilku produktów z tej firmy sprawi, że wykonany manicure będzie solidny. Dobranie do lakierów również bazy i topu sprawi, że całość będzie jeszcze bardziej trwała. Dodatkową opcją, jest wykonanie manicure w macie wszystko za sprawą odpowiedniego topu o strukturze matującej powierzchnię paznokcia.

Firma produkuje również inne produkty, które są wymagane podczas tworzenia manicure hybrydowego, w ich ofercie znajdziemy również cleaner, aceton, lakiery służące do odbudowy zniszczonej płytki. Dla osób początkujących należy przypomnieć, że lakiery, których używamy podczas wykonywania manicure hybrydowego różnią się składem od zwykłych lakierów. Koniecznym jest, aby utwardzić je w stworzonej do tego celu lampie.

Niewiele firm kosmetycznych na rynku polskim może ukazać tak bogatą ofertę. Marka Neonail wciąż produkuje nowe kolory lakierów, poszukuje nowych inspiracji. W swojej ofercie Neonail zapewnia innowacyjne produkty. Są to również sprzęty, służące do profesjonalnej pielęgnacji paznokci. Ich oferta wzbogacona jest w frezarki, lampy a także inne, mniejsze produkty pomagające w pielęgnacji paznokci.

Zestawy produktów NeoNail

Istnieje opcja zakupu zestawu startowego, który zawiera primer, bazę, top a także lakier. Poza tym marka Neonail wychodząc naprzeciw oczekiwaniom klientów w swojej ofercie ma również możliwość zakupu 3 lakierów z 2 podstawowymi bazami tzn. oferta 2+3. Jest to świetna alternatywa dla chcących oszczędzić. Zakup zestawów, pakietów wiąże się z niższymi kosztami. Te same produkty w niższych cenach. Wiele starterów zawiera również lampy, są to zestawy dla osób rozpoczynających przygodę z maniucure hybrydowym.

Wieloletnie doświadczenie w manicure

Firma istnieje od wielu lat i co więcej cieszy się ogromnym zaufaniem wśród klientek. Produkty tej firmy używane są w szanowany salonach kosmetycznych, są również dostępne w sprzedaży detalicznej co sprawia, że znajdują się w wielu polskich domach. Tym produktom zaufało wiele kobiet. Popularność tych produktów wciąż rośnie.

Wysoka jakość

Głównym celem Neonail jest sprzedaż produktów, które są bardzo wysokiej jakości w przeciętnych cenach.  Ich lakiery utrzymują się na dłoniach przez długie tygodnie. Postawienie na produkty Neonail to postawienie na pełen profesjonalizm i niezawodność. Są to kosmetyki najwyższej jakości, co zapewnia marce Neonail tak wysoką pozycję jeżeli chodzi o produkty kosmetyczne. Jest to jedna z bardziej rozpoznawalnych marek wśród Polskich klientek.

Źródło: http://psl.mazowsze.pl/category/zdrowie

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here