Czy warto kupić muszlę z funkcją bidetu?

0
1805

Osoby, którym szczególnie zależy na higienie intymnej, nie wyobrażają sobie łazienki bez bidetu. Jednak warto zdawać sobie sprawę z tego, że nie jest to jedyne rozwiązanie dostępne na rynku. Do wyboru są bowiem również deski bidetowe nakładane na miski wc lub muszle z funkcją bidetu. Czym toalety myjące i czy warto w nie zainwestować? Dlaczego taka wiele osób decyduje się dzisiaj na tego typu rozwiązanie?

Muszla z funkcją bidetu – co to takiego?

Niewątpliwie muszla z funkcją bidetu to idealne rozwiązanie zarówno dla kobiet, jak i dla mężczyzn. Pozwala na utrzymanie wysokiej higieny nawet w niewielkich rozmiarów łazience. To nic innego jak toaleta myjąca będąca połączeniem klasycznej muszli klozetowej z bidetem. Doceniając wygodę tego rozwiązania, coraz więcej osób decyduje się dzisiaj na zakup muszli z funkcją bidetu.

Higiena intymna przy pomocy wody daje komfort i uczucie czystości, które jest nieporównywalne z tym przy użyciu klasycznego papieru toaletowego. To niezwykle istotne również dla osób, które cierpią na takie dolegliwości, jak hemoroidy. Dzięki muszli z funkcją bidetu zachowanie higieny jest o wiele łatwiejsze i szybsze. Co ważne takie rozwiązanie sprawdzi się nawet w małej łazience.

Rozwiązanie higieniczne i ekonomiczne

Toaleta myjąca pozwala domownikom i gościom na zachowanie higieny intymnej po skorzystaniu z ubikacji. Jednak na tym nie koniec. Za wyborem muszli z funkcją bidetu przemawiają bowiem również i względy praktyczne. Zamiast sedesu i bidetu, na który często nie ma miejsca, można bowiem wybrać sprzęt 2w1. Zajmuje on tyle samo miejsca, ile standardowa toaleta, co w przypadku małych łazienek ma ogromne znaczenie.

muszla

Nowoczesne muszle z funkcją bidetu – co jeszcze warto wiedzieć na ten temat?

Działanie i obsługa muszli z funkcją bidetu są bardzo proste. Po skorzystaniu z toalety uruchamia się dyszę myjącą, ustawiając odpowiednie ciśnienie wody oraz jej temperaturę, a także kierunek strumienia. Potem włączany jest tryb suszenia. Jednak na tym nie koniec możliwości muszli z funkcją bidetu. W przypadku modeli najnowszych i najbardziej luksusowych często istnieje możliwość zaprogramowania swoich ulubionych ustawień. Niektóre dostępne na rynku modele są dodatkowo podświetlane. Przydaje się to przede wszystkim w nocy. Warto jednak pamiętać, że w ostatecznym rozrachunku użytkowanie takiej toalety wcale nie kosztuje więcej niż papier toaletowy, a poziom higieny jest nieporównywalny.

Higiena zawsze na pierwszym miejscu

Dzisiaj naprawdę wiele osób nie wyobraża sobie łazienki bez bidetu, który pozwala na zachowanie higieny intymnej na najwyższym poziomie. Nie każdy ma jednak dużą łazienkę, w której można zamontować sprzęt tego rodzaju. W takiej sytuacji doskonałym rozwiązaniem może być muszla z funkcją bidetu. Jak sama nazwa wskazuje, jest to urządzenie 2w1, które jednocześnie pełni funkcję muszli toaletowej i bidetu. W ten sposób zachować można cenne miejsce, a jednocześnie poczuć się komfortowo i czysto. Co więcej, użytkowanie muszli tego rodzaju jest bardzo intuicyjne.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here