Ile kosztuje makijaż ślubny?

0
1009

Za kilka miesięcy staniesz na ślubnym kobiercu, cała w bieli, by w końcu powiedzieć sakramentalne „tak” swojemu ukochanemu? I choć wydaje się, że czasu jest jeszcze całkiem sporo to Ty już zastanawiasz się nad tym jak będziesz wyglądać w tym jakże ważnym dla Ciebie i Twoich bliskich dniu. Dzisiaj dowiesz się ile kosztuje wykonanie makijażu ślubnego przez profesjonalistkę oraz jak wybrać tę najlepszą z najlepszych. Przyszła Panna Młoda zainteresowana? W takim razie zaczynamy!

Cena makijażu ślubnego?

Wysokość ceny makijażu ślubnego jest ściśle powiązana z indywidualnym cennikiem salonu kosmetycznego lub wizażystki. Nie mniej jednak koszt takiej usługi waha się w granicach 200-300 zł. Oczywiście warto jest również udać się wcześniej na konsultacje, czyli tzw. makijaże próbne – ich cena wynosi od 50 do 80 zł. Biorąc pod uwagę wszystkie inne wydatki związane ze ślubem oraz weselem, koszt profesjonalnego makijażu jest naprawdę niewielki.
Wizażystka zadba o to byś wyglądała i czuła się rewelacyjnie, użycie odpowiedniej techniki oraz produktów zagwarantuje Ci nieskazitelny i trwały wygląd, który zachwyci wszystkich dookoła – w końcu w tym dniu to ty masz lśnić!

Jak znaleźć profesjonalną makijażystkę?

Najprostszym sposobem jest zapytanie przyjaciółki lub znajomej, która brała ślub przed Tobą z kogo usług korzystała i czy była zadowolona. Możesz również skorzystać z wyszukiwarki internetowej, sprawdź który z salonów piękności zlokalizowanych w Twoim mieście lub okolicach oferuje najlepsze usługi w zakresie wykonywania makijaży ślubnych. Poszukiwania rozpocznij na pół roku przed wielkim wydarzeniem.
Zwróć uwagę nie tylko na sam cennik ale przede wszystkim na umiejętności oraz doświadczenie wizażystki. Zapoznaj się z jej portfolio oraz opiniami innych panien młodych, które już korzystały z usług konkretnego salonu. Dopiero wtedy zapisz się na pierwszą wizytę, jeżeli makijaż próbny nie przypadnie Ci do gustu lub uznasz, że to nie jest do końca to czego byś chciała, wówczas masz jeszcze czas na zmianę salonu lub makijażystki.

Ile kosztuje makijaż ślubny?

Panna młoda maluje się sama!

Tak, dzisiaj nie brakuje odważnych kobiet, które na ten wyjątkowy dzień chcą przygotować się od początku do końca same. Wbrew pozorom wykonanie makijażu ślubnego wcale nie jest trudną sztuką, wystarczy tylko kierować się podstawowymi zasadami oraz posiadać w swojej kosmetyczce kilka niezbędnych produktów takich jak np. kępki sztucznych rzęs, lakier utrwalający makijaż, podkład kryjący z odpowiednim filtrem, puder transparentny itp.

Jeżeli chodzi o samą technikę wykonywania makijaży ślubnych to nie jest ona specjalnie skomplikowana, w internecie znajdziesz wiele blogów oraz filmów video z pomysłami polskich popularnych wizażystek na ślubny make-up. Zainspiruj się a następnie dużo ćwicz, testuj również różnego rodzaju kosmetyki, w tym wypadku odpowiednie przygotowanie to podstawa. Nie odkładaj wszystkiego na ostatnią chwilę!
Jeśli jednak masz wątpliwości co do swoich umiejętności to kwestię zadbania o wygląd pozostaw jednak profesjonalistce!

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here