Gdy kochasz swojego pupila, ale sierści gromadzącej się na kanapie już nie. Jak ją usunąć?

0
1278

Uwielbiasz leniwe popołudnia ze swoim małym kanapowym zwierzakiem, prawda? Takie chwile pozwalają odprężyć się i nabrać sił na… kilkugodzinne sprzątanie sierści kłębiącej się na sofie. To prawdziwy koszmar! Na szczęście, z pomocą przychodzi prasowacz parowy – dzięki niemu czyszczenie obić stanie się dziecinnie proste! Przeczytaj poniższy artykuł i poznaj magię pary wodnej.

Prasowacz parowy Steamaster – właściwy sprzęt na właściwym miejscu

Odpoczynek w towarzystwie ukochanego pupila na miękkim fotelu czy kanapie ma swoje drugie, niezbyt miłe dno – w takim przypadku materiały należy czyścić częściej niż zazwyczaj. Jeśli zwierzę bawi się nie tylko w domu, ale również na zewnątrz – przynosi do domu brud i bakterie, które gromadzą się na tkaninach, a później wchodzą głęboko w ich włókna. Nie wspominając o uciążliwym zapachu, o którym nie warto dłużej pisać! Aby zapobiec nieestetycznej katastrofie, postaw na sprawdzony i skuteczny sprzęt do czyszczenia tapicerek.

Prasowacz parowy SteaMaster uwolni Cię od czasochłonnego prania kanap domowymi sposobami oraz wyrzucania pieniędzy na drogie usługi firm specjalizujących się w czyszczeniu sof.

W walce z bakteriami – jak działa prasowacz parowy?

Prasowacz parowy kojarzy się głównie z urządzeniem do prasowania ubrań, ale ma o wiele więcej zastosowań. Jednym z nich jest sprzątanie – w tym odświeżanie mebli tapicerowanych, zasłon, wózków dziecięcych czy zakurzonych zabawek. Doskonale radzi sobie z bakteriami oraz roztoczami – wydziela parę wodną, która wnika w materiał i niszczy niepożądane mikroorganizmy. Tkaniny odzyskują dawną świeżość, a nawet pierwotny kształt. Prasowacz parowy SteaMaster nie tylko doprowadzi Twoją kanapę do perfekcyjnej czystości, ale również odświeży zapach salonu. Od teraz możesz pozwolić swojemu pupilowi na (prawie) wszystko! ?

Końcówka ze szczotką – specjalna broń prasowacza parowego

Aby pozbyć się brudu z tapicerki, na urządzenie nałóż specjalną końcówkę z miękkim włosiem – dzięki niej usuniesz sierść zalegającą na kanapie. Jak zrobić to poprawnie? Przyłóż dyszę bezpośrednio do tkaniny i prowadź ją delikatnymi ruchami od góry do dołu. Zwróć uwagę na właściwe ułożenie przewodu doprowadzającego parę wodną – powinien być wyprostowany.

Podsumowanie

Prasowacz parowy nie tylko wygładzi ubrania, ale również wyczyści kanapę z sierści ukochanego pupila. Wejdź na stronę SteaMaster i wybierz model dopasowany do swoich potrzeb w atrakcyjnej cenie! 

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here